Bohoslužby Klimkovice v týdnu

Bohoslužby ve farním kostele sv. Kateřiny neděli jsou  v   7:30 a 8:30  !!!
               Sanatoria - sobota  15:15 hod.

Případné změny pořadu bohoslužeb si vyhrazuji!!!  Pokud je pohřeb, večerní mše sv. není!!!

Rozpis ohlášek bohoslužeb najdete kliknutím na odkaz:

20240324.pdf (95203)

Příležitost ke sv. smíření je vždy 30 min. přede mší sv. ve všední dny. V zimním období jsou bohoslužby ve všední dny v 17:00 hod.  Změny bohoslužeb, jsou vyhraženy!

Bohoslužby probíhají jen a pouze v kostele sv. Kateřiny Alexandrijské. "Kostel u malého kruháče" směrem na Hýlov není kostel, ale jenom obřadní síň je odsvěcený a patří Městskému úřadu Klimkovice.

V této rubrice nejsou žádné články.